Connect with us

България

ВМРО предлагат Петър Москов за евродепутат, от „Атака“ им предложили Мозер

Публикувана

на

Представителите на „Атака“ напуснаха Коалиционния съвет на „Обединените патриоти“, на който малката коалиция обсъжда дали да се явят заедно на евровота. Оказа се, че има разминаване между вижданията на коалиционните партньори за листите.

На съвета е предложен да бъде издигнат като кандидат за евроизборите Петър Москов. Предложението е направено от ВМРО, съобщи зам.-председателят на „Атака“ Десислав Чуколов. От партията на Волен Сидеров са направили контрапредложения.

„Виждам, че Петър Москов се предлага като кандидатура. Ние предложихме и Анастасия Мозер, Стефан Софиянски, Иван Костов, също така радетел на приватизацията в България“, коментира Чуколов.

По думите му, от „Атака“ напуснали Коалиционния съвет, защото се обсъждали „битовизми“.

„Тръгнаха да се обсъждат теми, които нямат нищо общо с явяването на евроизборите“, заяви още Чуколов. Той уточни, че битовизмите са започнали след идването на представителите на НФСБ, които закъснели много за съвета.

Досега и трите партии дават заявки, че са готови да се явят и сами на изборите за Евроизборите.

vlastta.bg

Facebook Comments Box
Продължете четенето
Реклама
Click to comment

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Advertisement

Facebook

Календар

декември 2023
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Advertisement

Популярни