Connect with us

Лайфстайл

Опасно близки: Серина Уилямс и Гришо на парти (Галерия)

Публикувана

на

Григор Димитров и Серина Уилямс бяха в една компания на купон на дизайнера Върджил Абло  „Live at the Nightclub“ в Лондон.

На светското събитие  отсъстваше  певицата Никол Шерцингер. Това за пореден път даде храна на слуховете, че двата не са заедно.

Абло отдели време да се снима с всеки от знаменитите си гости, преди да се качи зад пулта и да започне сам да пуска музиката на събитието. Българинът и 37-годишната американка позираха заедно с него, а снимката по-късно се появи в профила на Димитров в инстаграм.

Преди това Гришо и Серина бяха заедно с Новак Джокович на изложбата на Абло в известната галерия Maddox в елитния квартал Мейфеър.

В петък Димитров загря за първия си мач на „Уимбълдън“ с победа в демонстративния турнир The Boodles Challenge. Българинът се наложи над Филип Краинович с 6:3, 7:6.

„Чувствам се много добре в момента. За мен беше важно да изиграя един подобен мач преди началото на „Уимбълдън“, за да навляза в добър ритъм. Ще се опитам да се забавлявам на корта и се надявам да се представя по-добре от миналата година.“, каза Гришо след срещата.

В първия кръг на Откритото първенство на Великобритания Димитров ще се изправи срещу непознат съперник – 85-ия в света французин Корентен Муте.

vlastta.bg

Facebook Comments Box
Реклама
Click to comment

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Advertisement

Facebook

Календар

май 2025
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Advertisement

Популярни