България
Слънце до обяд, после дъжд
Публикувана
преди 6 годинина
От
Ива Оприкова
Преди обяд ще преобладава слънчево време. По- значителна облачност и краткотрайни превалявания ще има в следобедните часове в източните райони и планините. Ще духа слаб запад-северозападен вятър. Минималните температури ще са между 5 и 10 градуса, по Черноморието – до 12 градуса, а максималните – между 19 и 24 градуса.
Над Черноморието по-значителна облачност и превалявания, придружени с гръмотевици, ще има в следобедните часове. Ще духа слаб северозападен вятър. Максималните температури на въздуха ще са 18-20 градуса. Температурата на морската вода ще е 14 градуса, вълнението на морето ще е около 2 бала.
Над планините по-значителна облачност ще има в следобедните часове, когато на места ще превали. Ще духа умерен северозападен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 14 градуса, на 2000 метра – около 6 градуса.
vlastta.bg
Може да ви хареса!

Приятелски огън: Божанков в остра полемика с бащата на Кирил Петков за оставката

Кметът на София: Въпросът е г-н Петков единствен ли беше, за да бъде сам вчера…

Борисов не изключва да работи с Асен Василев и Делян Пеевски за президентските избори

Кирил Петков подава оставка като съпредседател и депутат на ПП-ДБ

Касим Дал: Предателят на каузата ДПС е един и се казва Ахмед Доган. А Пеевски много бързо ще изгори…(Видео)
Календар
П | В | С | Ч | П | С | Н |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |