България
Лили Иванова подготвя голям концерт в зала 1 на НДК
Публикувана
преди 7 годинина
От
Ива Оприкова
През декември Лили Иванова ще има още един концерт в зала 1 на НДК, обявиха от екипа на певицата. Така, почитателите й ще могат да я чуят и видят в три поредни дни – на 8, 9 и 10 декември.
Преди това, на 17 септември, Лили Иванова и музикантите й Ангел Дюлгеров, Огнян Енев, Веселин Веселинов-Еко, Орлин Цветанов, Росен Ватев и вокалното трио „ЛаТиДа“ ще се изявят на сцената на Античния театър в Пловдив. Билетите за този концерт свършиха още през юни.
За последно поп примата пя в София през юни, край езерото в Панчарево. Там, след дълга пауза изпълни един от най-големите си хитове – „Детелини“.
Тазгодишното турне на Лили Иванова започна на 29 март от Велико Търново и мина през Бургас, Варна и Хасково.
За първи път от 2015 г. насам тя пя в Габрово, Ямбол и Шумен, и за първи път от 10 години – в Гоце Делчев.
Може да ви хареса!

Сърбия реши: Eкстрадират Стоян Мавродиев

Илияна Йотова връчи мандата : Кои са новите министри?

Георги Георгиев от ГЕРБ напуска парламента

ЦИК при 98.33% обработени протоколи: Радев има 131 мандата,“Възраждане“ е на ръба

„Сова Харис“: 6 партии в следващия парламент
Календар
| П | В | С | Ч | П | С | Н |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | |||||
| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
| 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
| 31 | ||||||




