България
Корнелия Нинова: Борисов сам ще свали кабинета до есента
Публикувана
преди 1 годинана
От
Ива Оприкова
3 277
„Предсрочни избори ще има, защото Борисов ще свали кабинета, следа като изчака конвергентния доклад, за да не понася повече щети от това, което чака България“. Това прогнозира днес пред БНТ бившият лидер на БСП и основател на новото движение „Непокорна България“. „БСП и ИТН, ако трябва ще се вържат за столовете и няма да мръднат, защото знаят че това им е последният шанс“, допълни тя.
Според Нинова Конституционният съд е трябвало да прегледа изборните книжа във всички секции и да касира изборите. „Факт е че хора в парламента са фалшиви, фалшиви са изборите, фалшиви са депутатите, фалшиво е правителството“, каза още тя.
Пеевски си взе БСП на концесия, заяви още Корнелия Нинова. Бюджетът е социална секира и лукс за управляващите, изтъкна тя. Всички леви партии са в скута на Борисов и Пеевски, смята Нинова.
Клише е, че ще влезем е Еврозоната от 1 януари 2026, според прогнозата й. Борисов е като моношоу, като мъпет шоу, смешник, отсече лидерът на „Непокорна България“. Алтернатива има, допълни тя.
vlastta.bg
Facebook Comments Box
Related Topics:Корнелия НиноваТоп тема на деня

Advertisement

БългарияПреди 1 месец
Сърбия реши: Eкстрадират Стоян Мавродиев

БългарияПреди 3 месеца
Илияна Йотова връчи мандата : Кои са новите министри?

БългарияПреди 4 месеца
Георги Георгиев от ГЕРБ напуска парламента

БългарияПреди 4 месеца
ЦИК при 98.33% обработени протоколи: Радев има 131 мандата,“Възраждане“ е на ръба

БългарияПреди 5 месеца
„Сова Харис“: 6 партии в следващия парламент
Календар
| П | В | С | Ч | П | С | Н |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | |||||
| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
| 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
| 31 | ||||||
Advertisement

