Connect with us

България

Кой кой е в листите за Добрич…/пълен списък/

Публикувана

на

1. ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“:

1. Йордан Илиев Йорданов

2. Емил Томов Томов

3. Станислав Добрев Илиев

4. Георги Златев Георгие

5.Атанас Стоянов Пантелеймонов

6. Пламен Валериев Иванов

7. Атанас Пламенов Атанасов

8. Милена Тодорова Иванова

9. Вангелия Тодорова Пархова

10. Тихомир Маринов Маринов

11. Красимир Йорданов Кирилов

2. Коалиция „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“:

1. Боян Иванов Караджов

2. Диян Василев Кралев

3. Явор Иванов Калчев

4. Николай Димитров Николов

5. Боян Георгиев Богданов

6. Илиян Живков Георгиев

3. Партия „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“:

2. Ивелина Ивайлова Симеонова

3. Росица Йорданова Николова

4. Илиян Максимов Гигов

5. Светла Николаева Пенева

6. Стоян Божидаров Георгиев

4. Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ“:

1. Мая Йорданова Димитрова

2. Даниел Петков Йорданов

3. Симеон Петров Симеонов

4. Румен Василев Мунтянов

5. Пламен Христов Желязков

6. Сияна Атанасова Фудулова

7. Здравко Христов Здравков

8. Красимир Христофоров Мецов

9. Георги Събев Николов

10. Боян Саркизов Саркизов

11. Галин Стоянов Господинов

12. Иван Петров Костов

5. Партия „ВЪЗРАЖДАНЕ“:

1. Юлиян Каменов Губатов

2. Константина Венциславова Спасова

3. Йонка Светлинова Маринова

4. Марин Минков Попов

5. Петър Петров Петров

6. Иван Пламенов Георгиев

7. Веселин Мирославов Димитров

6. Партия „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“:

1. Николай Александров Бекяров

2. Георги Янев Георгиев

3. Момчил Красимиров Сарандев

4. Добринка Великова Кирчева

5. Паньо Михалев Николов

6. Иванка Господинова Ташева

7. Партия „АТАКА“:

1. Атанас Генчев Атанасов

2. Димчо Господинов Кръстев

3. Георги Стойчев Йорданов

4. Недко Василев Недев

8. ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“:

1. Даниел Георгиев Маринов

2. Кристина Йорданова Сунгарска

3. Гергана Чанева Георгиева – Генова

9. Партия „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“:

1. Хасан Ахмед Адемов

2. Ердинч Илияз Хаджиев

3. Нежля Неджати Амди – Ганева

4. Севинч Зия Касабова

5. Габриел Виденов Каракашев

6. Ертен Белгинова Анисова

7. Арзу Йосифова Енчева

8. Кемал Себайдин Асан

9. Джошкун Девлет Якубов

10. Партия „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“:

1. Нина Георгиева Ставрева

2. Георги Стойчев Тодоров

3. Гергана Йовкова Цонева

11. Коалиция „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“:

1. Албена Симеонова Върбанова

2. Милена Вълчева Желева-Керанова

3. Надежда Костова Пампорова

4. Димитър Петков Франгов

5. Божидар Тодоров Радев

6. Тодор Петров Петров

7. Диян Хинков Деков

8. Владимир Бориславов Лафазански

9. Явор Валентинов Димитров

10. Симеон Димитров Симеонов

11. Асен Георгиев Атанасов

12. Евгени Цонков Чобанов

12. Партия „Възраждане на Отечеството“:

1. Димитър Костадинов Щерев

2. Валентин Паскалев Славов

3. Иван Йорданов Иванов

4. Пламен Михайлов Първанов

5. Димитър Йорданов Желязков

6. Стоил Станев Стоилов

10. Борислав Диянов Балчев

11. Марин Пенев Маринов

12. Дилек Илхан Мюзекя

13. Коалиция „Движение ЗАЕДНО за промяна“:

1. Любомир Кирилов Дончев

2. Красимир Димов Костадинов

3. Йордан Русев Йорданов

4. Марин Тодоров Василев

5. Стефан Иванов Бербенков

6. Петър Димитров Стоянов

7. Димитър Иванов Стоянов

14. Партия „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“:

2. Петър Тодоров Тодоров

3. Юмран Джошкун Юмер

4. Димо Красимиров Димов

5. Станила Миленова Тодорова

6. Галин Свиленов Атанасов

15. Партия „Нация“:

1. Георги Стефков Вълев

16. Партия „МИР“:

1. Владислав Тодоринов Пакеров

2. Агоп Киркор Авшарян

3. Мариана Георгиева Куртева

4. Катерина Генова Жейнова

5. Ивелин Стефанов Стаматов

6. Веско Йорданов Тонев

17. Коалиция „Граждани от Протеста“:

1. Димитър Светославов Тодоров

2. Анелия Христова Танева

18. Коалиция „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“: 

1. Стоянка Господинова Кескинова

2. Явор Минев Георгиев

3. Ташко Николаев Ташев

4. Мариана Василева Петрова

5. Ради Кръстев Радев

6. Атанас Галинов Йорданов

7. Галин Александров Бахнев

8. Светослав Лазаров Ташев

9. Веселина Стоянова Тупареева

10. Атанас Георгиев Атанасов

11. Тодор Николов Топчев

12. Димитър Цветанов Иванов

19. Партия „Глас Народен“:

1. Михаил Иванов Михов

2. Николай Колев Диков

3. Десислава Иванова Иванова

4. Искрен Кръстев Добрев

5. Марин Маринов Маринов

6. Ивелин Иванов Найденов

7. Зорница Желева Пейкова

8. Ангел Йорданов Ангелов

20. Партия „Движение на непартийните кандидати“:

1. Бойко Георгиев Никифоров

2. Константина Николова Ангелова

21. Партия „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“:

1. Севдалин Иванов Куцаров

2. Николай Иванов Милков

3. Светослав Иванов Петков

4. Красимир Коев Василев

5. Петър Кирилов Костадинов

6. Мелани Миленова Станева

8. Господин Максимов Господинов

9. Андреан Славчев Андреев

10. Росица Светлозарова Димова

11. Пламен Мирославов Петров

12. Женя Андонова Андонова

22. Партия „ПРАВОТО“:

1. Захари Георгиев Генов

2. Иван Иванов Петров

3. Петя Василева Енева

4. Владимир Руменов Георгиев

5. Маню Стефанов Димитров

6. Цвятко Цвятков Цвятков

23. Партия „Благоденствие – Обединение – Градивност“:

1. Татяна Костадинова Костадинова

2. Любомир Цветанов Стоянов

24. Коалиция „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“:

1. Кръстина Николова Таскова

2. Йордан Апостолов Апостолов

3. Иван Георгиев Гушев

4. Светослав Божидаров Гочев

5. Ивайло Илиев Димитров

6. Ивелин Стоянов Иванов

7. Мария Красимирова Вълчева

8. Радиана Красимирова Цонева

9. Никола Христов Николов

10. Станимир Ангелов Калайджиев

11. Теодора Стоянова Георгиева

12. Вела Георгиева Христова

25. Партия „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“:

1. Борислав Атанасов Даскалов

2. Ивайло Иванов Захариев

3. Аполина Красимирова Минева

4. Валентин Йорданов Йорданов

26. Партия „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“:

1. Атанас Иванов Дойчев

2. Веселин Славчев Казаков

27. Партия „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКНА ДЕМОКРАЦИЯ“:

1. Георги Стефанов Неделчев

2. Велико Дочев Петков

3. Емил Цветанов Йотовски

28. Коалиция ГЕРБ-СДС:

1. Деница Евгениева Сачева

2. Красимир Христов Николов

3. Зорница Николаева Михайлова

4. Маргарита Калинова Вичева

5. Живко Николов Желязков

6. Радослав Добрев Йорданов

7. Ивайло Матеев Петев

8. Иван Димитров Иванов

9. Нефизе Джелил Кадир

10. Иван Веселинов Иванов

11. Галин Иванов Костадинов

12. Даниела Добрева Димитрова

29. Партия „ИМА ТАКЪВ НАРОД“: 

1. Дилян Господинов Господинов

2. Иван Руменов Ганев

3. Ивайло Христов Христов

4. Дарина Костова Аргирова-Митева

5. Иван Руменов Клисурски

6. Стефан Иванов Костов

7. Георги Христов Георгиев

8. Станислава Иванова Стефанова

9. Стефан Йорданов Стефанов

10. Кольо Милков Никифоров

11. Красимир Димитров Милков

12. Владимир Георгиев Трендафилов

30. Партия „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“: 

1. Ненчо Николаев Досев

2. Катерина Кирилова Виденова

vlastta.bg

Facebook Comments
Реклама
Click to comment

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Advertisement

Facebook

Календар

април 2021
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Advertisement