Connect with us

България

ГЕРБ и ПП „Никола Петков“ заедно на евроизборите

Публикувана

на

ГЕРБ и ПП „Никола Петков“ подписваха споразумение за политическо сътрудничество. Предстои подписване на същите споразумения с „Гергьовден“, Български демократичен форум и Съюза на репресираните от комунизма, заяви заместник-председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов.

Обединяваме всички сили срещу пълзящата диктатура, която искат да ни наложат нашите опоненти, каза днес премиерът и лидер на партия ГЕРБ Бойко Борисов, след като днес беше подписано споразумение за съвместна работа на евроизборите с партия „Никола Петков“.

Борисов допълни, че БСП все по-зле прикриват целите си за налагане на диктатура и техните брутални действия са станали публично известни. Лидерът на ГЕРБ посочи, че сътрудничество с малки партии, които са силни по места, ще се търси и за местни избори.

Лидерът на партия „Никола Петков“ Венцислав Върбанов обяви, че тя ще мобилизира своите структури и ще работи за категорична победа на ГЕРБ на евроизборите. „Смятам че това е най-балансираната листа и в нея има хора, които ще защитят нашите интереси в европейския парламент.Надявам се всички останали демократично ориентирани структури, които се колебаят на къде да тръгнат, да подкрепят ГЕРБ“, каза още Върбанов.

ГЕРБ има подписано споразумение за подкрепа на евроизборите със СДС, които дори получиха избираемо място в евролистата.

vlastta.bg

Facebook Comments Box
Click to comment

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Advertisement

Facebook

Календар

март 2026
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Advertisement

Популярни