България
Динко Дерменджиев в критично състояние в болница
Публикувана
преди 6 годинина
От
Ива Оприкова
Легендарният футболист е на изкуствено дишане
Футболната легенда Динко Дерменджиев – Чико е в много тежко здравословно състояние. Участникът на три световни първенства с екипа на България е на изкуствено дишане, съобщи „ПловдивПрес“, позовавайки се на близки на рекордьора по голове за Ботев Пловдив.
Дерменджиев е в тежко, но за момента стабилно състояние. Според лекарите в УМБАЛ „Свети Георги“ той е настанен в клиника по анестезиология и интензивно лечение.
77-годишвият бивш футболист от доста време има здравословни оплаквания. Има проблеми със стеснение на гърлото, дробовете, а преди няколко години му е поставен стенд на сърцето.
Преди повече от месец Чико Дерменджиев бе хоспитализиран по спешност, след като внезапно се почувствал зле. В последно време Дерменджиев бе много близо до любимия „Ботев“, като често можеше да бъде забелязан в базата клуба в Коматево.
Може да ви хареса!

Приятелски огън: Божанков в остра полемика с бащата на Кирил Петков за оставката

Кметът на София: Въпросът е г-н Петков единствен ли беше, за да бъде сам вчера…

Борисов не изключва да работи с Асен Василев и Делян Пеевски за президентските избори

Кирил Петков подава оставка като съпредседател и депутат на ПП-ДБ

Касим Дал: Предателят на каузата ДПС е един и се казва Ахмед Доган. А Пеевски много бързо ще изгори…(Видео)
Календар
П | В | С | Ч | П | С | Н |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |