България

ЦСКА пропусна дузпа и шанса си за титлата

Публикувана

на

СКА и „Лудогорец“ завършиха 0:0 в прекия сблъсък за титлата, което запази дистанцията от три точки и на практика намали до минимум шансовете на „червените“ да атакуват титлата.

„Армейците“ повече могат да съжаляват, че не спечелиха днес, тъй като Али Соу пропусна дузпа в седмата минута.

В титулярните състави и на двата отбора имаше по една сериозна липса. „Червените“ бяха без своя капитан Николай Бодуров, който остава на пейката, тъй като не беше възстановен от контузия. Разградчани пък започнаха без голмайстора си Клаудиу Кешерю, който бе резерва за сметка на Якуб Шверчок.

Срещата започна със закъснение от няколко минути, тъй като имаше дупки в мрежите на двете врати и трябваше да се завържат.

В края на двубоя Малинов и Дяков бяха изгонени от съдията Кабаков за спречкване между двамата. След това равенство „Лудогорец“ е лидер със 72 точки, а „червените“ са втори с 3 точки по-малко.