
Показаха първият от общо осемте нови метровлака на „Шкода“ в София в депо „Обеля“. Той беше официално представен от кмета Васил Терзиев, изпълнителният директор на „Метрополитен“...

Новият график за движение на влаковете влиза в сила от днес. С него ще бъде увеличен броят на пътническите композиции по някои направления, както и ще...