България

Разголена блондинка нахлу на терена на финала на Шампионската лига /снимки/

Публикувана

на

Английският футболен отбор Ливърпул спечели с 2:0 финала на Шампионската лига срещу Тотнъм, предаде АП. Мохамед Салах даде преднина на Ливърпул във втората минута от двубоя с гол от дузпа, а резервата Дивок Ориги отбеляза второто попадение за победителите в 88-ата минута на мача.

Ливърпул печели Шампионската лига, след като миналата година загуби на финала на турнира от Реал Мадрид с 3:1. Тотнъм загуби първия си финал в историята на турнира, отбелязва АП.

Преглед на изображението в TwitterПреглед на изображението в TwitterПреглед на изображението в Twitter

Вниманието от мача обаче открадна разголена млада дама, която се появи на терена. Секси блондинката нахлу на терена по време на първото полувреме на финала в Шампионската лига между Тотнъм и Ливърпул. Телевизионните камери не показаха жената, но фотографи разпространиха нейни снимки.